nauticalis (nauticalis) wrote,
nauticalis
nauticalis

Kelionės, kurių galima ir pavydėti (tarkim)

Neapmokėta reklama:

Noriu parekomenduoti Artūro Dovydėno asmeninę svetainę: http://www.arturas-d.ten.lt arba http://arturas.sailing.lt

Ten rasite nemažai jo kelionių jachta aprašymų, ir skaityti tikrai yra ką!

Autorius moka valdyti žodį, dažnai rašo ir neformaliai paprastai (tarkime, prajuokino graikų navigacinių gestų įvardinimas), tarsi pasakotų artimiems bičiuliams prie arbatos (tame tarpe ir su laipsniais) puodelio vakarojant. Man toks stilius patinka (o ir pats taip stengiuosi rašyti savo šitą žurnalą).

Svarbiausia nauda: jei kas ketinate ruoštis į tuos kraštus (o Likija - mano planuose šviečiasi...), tai nebūtina čiupti jo ar kokio pažįstamo už atlapų, temptis į barą alaus bokalui (o kas apsiriboja vienu?), kad papasakotų, kas ir kaip ten, ko lauktis, ko tikėtis. Dažnai atsakymą rasite tiesiog jau tekste. Ir netgi atsakymą į klausimus, kurių nemanėte užduoti, nes paprasčiausiai nežinojote, kad tą verta ar reikėtų klausti. O ir svetimais guzais smagiau kitąkart pasidžiaugti, nei pačiam lipti ant to paties grėblio, ant kurio jau palaipiojo pirmeiviai (tiesa, tokioje strategijoje yra ir trūkumų, bet ne apie didvyrius čia kalba).

Jis buvo apleidęs tą rašymą (ir kalbėjau jam kažkada per KBM vakarėlį - tik rašyk, nes kam rūpi, ką kiti apie tai mano, kurie nieko neparašo, o tik nepatenkinti viskuo aplink?), tad nenustebkite, kad prie netgi prie 2008 metų kelionių rasite žymą “New“. Daugumai, manau, ten viskas bus “njū“.

Praleidau ne vieną valandą malonaus skaitymo, tai va dabar ir rekomenduoju, ir patyliukais džiaugiuosi, kad ir jūs ten pakibsite beskaitydami...
Tags: artūras dovydėnas, skaitiniai
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments